SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
132 500 €
(4 141 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
32 τ.μ.
Dammartin-en-Serve

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα32 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Appartement duplex sans travaux au dernier étage d'une petite résidence comprenant 5 logements. Entrée avec placard, séjour, cuisine meublée et équipé...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 493ημέρες
Ενημερώθηκε: 492ημέρες

Τοποθεσίες

Dammartin-en-Serve
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

La Fortelle Immobilier