SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
225 000 €
(2 744 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
82 τ.μ.
Allée Emmanuel Grout, Crosne

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα82 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Crosne, Appartement F4 situé au 1er étage et d'environ 82m2, comprenant: Entrée, dressing aménagée, cellier, séjour, cuisine aménagée et équipée, déga...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 46ημέρες
Ενημερώθηκε: 46ημέρες

Τοποθεσίες

Allée Emmanuel Grout, Crosne
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse Montgeron - l'Adresse Montgeron