SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
213 000 €
(3 737 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
57 τ.μ.
Avenue Édouard Millaud, Craponne

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα57 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Geoffrey Erzerom vous propose: CRAPONNE - Au coeur du centre ville - Appt 3 pièces avec garageDécouvrez ce charmant appartement de 3 pièc...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Édouard Millaud, Craponne
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France