SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
995 000 €
(13 630 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
73 τ.μ.
Chemin rural de Prameruel, Courchevel

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A38394NTB73 - Situated on the top floor of a charming and well-maintained small co-ownership residence, this beautiful duplex 3 bedroom apartment offe...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 210ημέρες
Ενημερώθηκε: 172ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin rural de Prameruel, Courchevel
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Leggett Immobilier