SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
159 900 €
(3 634 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
44 τ.μ.
Rue de la Paix, Couëron

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα44 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

COUERON CHABOSSIÉRE - au calme dans une résidence sécurisée de 2012 - APPARTEMENT T2 AVEC BALCON, CAVE ET STATIONNEMENT LIBRE ! Il se situe au 1er éta...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 72ημέρες
Ενημερώθηκε: 72ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de la Paix, Couëron
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Living By Victoria