SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
529 000 €
(6 531 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
81 τ.μ.
Rue Gabriel Péri, Colombes

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα81 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Laissez-vous séduire par cet élégant duplex de 81 m², situé au sommet d'une résidence moderne à Colombes. Accessible par un escalier privatif, ce bien...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Gabriel Péri, Colombes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER