SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
227 000 €
(6 135 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
37 τ.μ.
Traverse de Petite Consolation, Collioure

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα37 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

EXCLUSIVITÉ ! Appartement 2 pièces d'une surface de 37 m2 environ vendu avec Cave et Parking privatifs. Plages, Commerces et Restaurants sont immédiat...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 106ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Traverse de Petite Consolation, Collioure
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Agence Mer Et Soleil