SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
359 000 €
(4 603 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
78 τ.μ.
Impasse Saint-Sauveur, Cogolin

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα78 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Situé à Cogolin, à seulement 10 minutes à pied du centre-ville et de ses commerces, cet appartement en duplex de 79 m², proposé en exclusivité, offre ...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 12ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

Impasse Saint-Sauveur, Cogolin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Agence De Saint Tropez - Fournials & Mougel Associés