SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
995 000 €
(9 755 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
102 τ.μ.
Chemin d'Achotarreta, Ciboure

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα102 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Adresse rare au cœur du Fort de Socoa, avec une vue d’une véritable carte postale sur la baie de Saint‑Jean‑de‑Luz. Ce spacieux 4 pièces offre un cadr...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 22ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin d'Achotarreta, Ciboure
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lena Immobilier