SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
199 900 €
(1 612 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
124 τ.μ.
Rue Boniface, Cholet

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα124 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Claude Georges vous propose: Opportunité à Saisir - Appartement Spacieux et Rénové au cOEur de CholetProposé à la vente, cet appartement ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 496ημέρες
Ενημερώθηκε: 495ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Boniface, Cholet
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France