SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
270 000 €
(4 821 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
56 τ.μ.
Boulevard de la République, Chatou

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα56 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Laurent Talbot vous propose: Chatou - Landes-MédiathèqueUn petit cocon bien agréable que ce joli 3 pièces de 56M2 au sein d'une petite co...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 43ημέρες
Ενημερώθηκε: 32ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard de la République, Chatou
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France