SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
579 000 €
(3 619 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
160 τ.μ.
Place du Lavoir, Châtillon

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα160 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Pierric Hoel vous propose: APPARTEMENT - MAISON DE CARACTERE AU CŒUR D’UN ANCIEN COUVENT – CHATILLON (69380).Dans un ancien couvent en pi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 20ημέρες

Τοποθεσίες

Place du Lavoir, Châtillon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France