SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
249 000 €
(4 082 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
61 τ.μ.
Petit pont, Châtenay-Malabry

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα61 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Océane Coëffé vous propose: 4 pièces rénové avec vue dégagée – Résidence sécuriséeDans une résidence familiale sécurisée avec gardien, ja...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Petit pont, Châtenay-Malabry
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France