SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
515 000 €
(6 280 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
82 τ.μ.
Petit pont, Châtenay-Malabry

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα82 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez cet appartement de 4 pièces d'environ 81 m², situé au 2e étage d'une résidence récente construite en 2022 à Châtenay-Malabry. Le vaste séjou...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Petit pont, Châtenay-Malabry
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER