SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
375 000 €
(4 630 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
81 τ.μ.
Petit pont, Châtenay-Malabry

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα81 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez ce superbe appartement de 4 pièces, idéalement situé à Châtenay-Malabry, à la frontière du Plessis-Robinson. Construit en 2015, cet espace d...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Petit pont, Châtenay-Malabry
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER