SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
305 000 €
(7 093 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
43 τ.μ.
Chemin de l'Hubac, Châteauneuf-Grasse

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα43 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Jessica Alessandrini (06 73 75 66 47) vous propose : À VENDRE – Spacieux T2 de 43m2 environavec terrasse à Châteauneuf-Grasse, dans un c...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή τουαλέτα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 207ημέρες
Ενημερώθηκε: 165ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de l'Hubac, Châteauneuf-Grasse
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France