SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
346 500 €
(4 880 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
71 τ.μ.
Rue des Gobins, Charly

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα71 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Nouveauté Immobilier Flandin Venez découvrir ce très joli T3 en duplex de 100m2 utiles dont 71m2 carrez. Dans une vieillse batisse bourgeoise de 1680,...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Rue des Gobins, Charly
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Immobilier Flandin Messimy