SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
615 000 €
(4 241 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
145 τ.μ.
Rue d'Aumale, Chantilly

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα145 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Exclusivité DeClip immo. Nous vous proposons à la vente un très joli appartement de standing avec de belles prestations dans une maison classée au pat...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue d'Aumale, Chantilly
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Declip Immo, Secteur Senlis- Chantilly Et Sa Région