SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
170 000 €
(2 537 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
67 τ.μ.
Place de la Morlette, Cenon

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez cet appartement de 67 m², niché au 2ᵉ étage d'une résidence paisible à Cenon. Rénové avec soin en 2021, ce T3 lumineux offre une ambiance él...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή κουζίναΛούτροΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Place de la Morlette, Cenon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER