SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
249 000 €
(1 191 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
209 τ.μ.
Place Leon Gambetta, Cavaillon

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα209 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Avec plus de 200m2 habitables, cet appartement offre de très beaux volumes et de nombreuses possibilités d'aménagement pour s'adapter à vos envies et ...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Place Leon Gambetta, Cavaillon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

L'espace Immo