SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
179 000 €
(6 630 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
27 τ.μ.
Allée du Parc Springland, Cannes

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα27 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A29363SST06 - Cannes Croix des Gardes, discover this ground-floor apartment located in a luxurious residence in Cannes, offering a panoramic view of t...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 494ημέρες

Τοποθεσίες

Allée du Parc Springland, Cannes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Leggett Immobilier