SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
629 000 €
(9 250 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
68 τ.μ.
Allée du Parc Springland, Cannes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Votre agence Stéphane Plaza Immobilier Cannes Pointe Croisette vous présente ce bien exceptionnel situé dans une demeure de caractère de style anglais...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 493ημέρες
Ενημερώθηκε: 492ημέρες

Τοποθεσίες

Allée du Parc Springland, Cannes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Stéphane Plaza Immobilier Cannes Pointe Croisette Valbonne