SUPA24
1 190 000 €
(14 691 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
81 τ.μ.
Rue Cirodde, Cannes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα81 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

IN CO EXCLUSIVITY Located in one of the most prestigious areas of Cannes, this exceptional flat offers an ideal living environment combining luxury an...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 495ημέρες
Ενημερώθηκε: 495ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Cirodde, Cannes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CROISETTE PROPERTIES