SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
3 650 000 €
(20 857 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
175 τ.μ.
Avenue Beauséjour, Cannes

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα175 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Cannes Montfleury: In a secure residence with swimming pool in condominium 2 steps from the city center, magnificent apartment on the 5th floor of 190...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΜετά την ανακατασκευή

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 492ημέρες
Ενημερώθηκε: 491ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Beauséjour, Cannes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Cannes