SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
275 000 €
(3 873 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
71 τ.μ.
Allée du Parc Springland, Cannes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα71 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Stéphanie Saggio vous propose: Appartement Lumineux de 3 Pièces avec Terrasse à CannesSitué à Cannes, cet appartement de 71m² se trouve a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 489ημέρες
Ενημερώθηκε: 488ημέρες

Τοποθεσίες

Allée du Parc Springland, Cannes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France