SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
800 000 €
(9 195 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
87 τ.μ.
Allée du Parc Springland, Cannes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα87 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

A 8 minutes à pied de la rue d'Antibes.
Découvrez cet appartement 3 pièces de 88m2 qui a été entièrement refait récemment. Il est traversant, très lum...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 496ημέρες
Ενημερώθηκε: 495ημέρες

Τοποθεσίες

Allée du Parc Springland, Cannes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Smart Immobilier