SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
819 000 €
(9 523 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
86 τ.μ.
Allée du Parc Springland, Cannes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Plongez dans l'élégance de ce duplex de 86 m², idéalement situé au cœur du quartier historique du Suquet à Cannes. Ce bien, récemment rénové, marie av...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Allée du Parc Springland, Cannes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER