SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 590 000 €
(29 444 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
54 τ.μ.
Jetée Albert-Edouard Nord, Cannes

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα54 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

For sale - Exceptional apartment on the famous Croisette in Cannes. Located on a high floor, this magnificent 2 rooms of 54 m² offers a breathtaking v...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 56ημέρες

Τοποθεσίες

Jetée Albert-Edouard Nord, Cannes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Limandat Real Estate - Cannes