SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
6 650 000 €
(41 824 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
159 τ.μ.
Allée du Parc Springland, Cannes

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα159 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Sole agent ! Superb duplex apartment on the top floor of a Croisette residence near Port Canto. It offers breathtaking views of the sea, the Esterel a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 71ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Allée du Parc Springland, Cannes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

JOHN TAYLOR CANNES