SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
4 990 000 €
(38 385 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
130 τ.μ.
Boulevard de la Croisette, Cannes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα130 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A rare gem on the world-famous Boulevard de la Croisette, this exceptional luxury apartment for sale is set within one of Cannes’ most historic and el...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΘέαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 104ημέρες
Ενημερώθηκε: 104ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard de la Croisette, Cannes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer