SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 790 000 €
(37 292 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
48 τ.μ.
Boulevard de la Croisette, Cannes

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα48 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

In a secure residence, facing the Palais des Festivals, magnificent apartment on the 6th floor, completely renovated with an area of ​​48.74 m² (Carre...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΠάτωμαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 238ημέρες
Ενημερώθηκε: 237ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard de la Croisette, Cannes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer