SUPA24
663 000 €
(7 286 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
91 τ.μ.
Scalinata di E Sore, Calvi

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα91 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Appartement avec vue sur la baie ! Très bel appartement de Type 5 de 91,7 m2. Traversant les chambre ont plusieurs expositions. 2 ont la vue mer. La...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Scalinata di E Sore, Calvi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch