SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
199 500 €
(2 733 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
73 τ.μ.
Rue de l'Éperon Doré, Bruz

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Votre agence l'Adresse, vous présente ce bel appartement T4 en rez-de-chaussée, situé sur la commune de Goven. Dans une résidence entretenue, il se co...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 23ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de l'Éperon Doré, Bruz
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Cercle Pays de Loire - Bretagne - l'Adresse Ploërmel