SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
279 000 €
(2 607 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
107 τ.μ.
Rue Eugène Guillemin, Bron

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα107 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Laissez-vous séduire par ce magnifique appartement de 107 m², idéalement situé au 4ème et dernier étage d'une résidence moderne avec ascenseur à Bron....

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Eugène Guillemin, Bron
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER