SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
550 000 €
(6 044 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
91 τ.μ.
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα91 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Céline DUMAS vous propose: Le charme d’un bel appartement bordelais, le confort du moderne, le calme en centre-ville… avec un box fermé e...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France