SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
486 000 €
(5 927 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
82 τ.μ.
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα82 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A34802GM33 - Charming Apartment in the Heart of Bordeaux – Jardin Public
Located just one minute from the Jardin Public, this exquisite apartment is n...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Leggett Immobilier