SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
365 000 €
(5 530 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
66 τ.μ.
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα66 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exclusivité CABINET BEDIN - Appartement T3 Saint-Genès. Situé au 2nd étage d'un immeuble ancien, nous vous proposons à la vente ce charmant T3 travers...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 39ημέρες
Ενημερώθηκε: 37ημέρες

Τοποθεσίες

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

S.A.S. CABINET BEDIN