SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
212 800 €
(5 190 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
41 τ.μ.
Impasse Saint-Amand, Bordeaux

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα41 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exclusivité CABINET BEDIN - BORDEAUX CAUDERAN PRIMEROSE. ?? BORDEAUX – PRIMEROSE | Appartement T2 – Lumineux & Bien SituéIdéalement situé dans le quar...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 81ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Impasse Saint-Amand, Bordeaux
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

S.A.S. CABINET BEDIN