SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
338 800 €
(4 132 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
82 τ.μ.
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα82 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exclusivité CABINET BEDIN - Bordeaux St Michel : Appartement de charme T3. Situé au cœur du centre historique de Bordeaux, au 2ème étage d’un élégant ...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ψηλά ταβάνιαΞύλινο πάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή τουαλέτα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 116ημέρες
Ενημερώθηκε: 35ημέρες

Τοποθεσίες

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

S.A.S. CABINET BEDIN