SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
433 288 €
(4 513 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
96 τ.μ.
Avenue Thiers, Bordeaux

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα96 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Exclusivité CABINET BEDIN - BORDEAUX BASTIDE - QUARTIER BELVEDERE. Perché dans les hauteurs où l'on est baigné de lumière cet appartement pourra satis...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 224ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Thiers, Bordeaux
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

S.A.S. CABINET BEDIN