SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
165 000 €
(3 667 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
45 τ.μ.
Cité des Saules, Bondy

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez cet appartement lumineux de 45m², idéalement situé d'un immeuble à Bondy. Sa vue dégagée et son aménagement fonctionnel en font le choix par...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Cité des Saules, Bondy
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER