SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
195 000 €
(2 910 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
67 τ.μ.
Cité des Saules, Bondy

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Naudeline Louis vous propose: Appartement 3 pièces – 66,84 m² – Années 80 – Résidence fermée avec parkingSitué à Bondy, dans la rue Étien...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 78ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Cité des Saules, Bondy
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France