SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
147 000 €
(2 162 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
68 τ.μ.
Grand Place, Béthune

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Bel appartement a la décoration sobre de 3 pièces 68 m2  Découvrez ce bel appartement de 68m2, situé à proximité du centre-ville, gare. Composé de 2 c...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Grand Place, Béthune
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Actuel Immo