SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
117 500 €
(2 798 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
42 τ.μ.
Grande Rue, Besançon

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα42 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Appartement T2 de 42 m2, idéalement situé dans un quartier très recherché, au sein d'une petite copropriété entiérement rénovée récement. La toiture a...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Grande Rue, Besançon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ACBS-PATRIMOINE