SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
73 500 €
(955 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
77 τ.μ.
Grande Rue, Besançon

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα77 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

VENTE EN VIAGER OCCUPÉ APPARTEMENT 77 m2 AVEC GARAGE ET CAVE Philippe ROBERT / IDLR Besançon vous propose d'Investir dans la pierre avec cette oppor...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 35ημέρες
Ενημερώθηκε: 35ημέρες

Τοποθεσίες

Grande Rue, Besançon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Philippe ROBERT