SUPA24
88 000 €
(1 872 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
47 τ.μ.
Grande Rue, Besançon

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Idéalement situé en plein cœur du centre Boucle, cet ensemble immobilier offre un fort potentiel d’aménagement, aussi bien pour un projet d’habitation...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 136ημέρες
Ενημερώθηκε: 46ημέρες

Τοποθεσίες

Grande Rue, Besançon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

antoine SAINTOT