SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
420 000 €
(3 652 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
115 τ.μ.
Ruelle Berthet, Beaune

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα115 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Within the city walls of Beaune, on the first and top floor of a character building, a bright, renovated period apartment (type IV) in perfect conditi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Ruelle Berthet, Beaune
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IMMOBILIERE GAY