SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 894 500 €
(9 971 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
190 τ.μ.
Basse Corniche, Beaulieu-sur-Mer

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα190 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A vendre magnifique appartement à Beaulieu-sur-Mer, dont le nom signifie littéralement « beau lieu sur la mer », est une petite ville balnéaire située...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΛούτροΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΘέαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 91ημέρες
Ενημερώθηκε: 34ημέρες

Τοποθεσίες

Basse Corniche, Beaulieu-sur-Mer
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Agence Olt