SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
240 000 €
(2 927 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
82 τ.μ.
Place du Marché, Bastia

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα82 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

A vendre dans votre agence DESA IMMOBILIER, Spacieux appartement T4 de 82.28 m2, situé en rez-de-chaussée avec ascenseur, bénéficiant d’une terrasse d...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 23ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

Place du Marché, Bastia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Desa Immobilier