SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
230 000 €
(1 162 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
198 τ.μ.
Rue Paul Béranger, Barcelonnette

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα198 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Situé en plein centre de Barcelonnette, au cœur d'une rue piétonne très fréquentée, cet appartement de 7 pièces développe environ 198 m2 sur plusieurs...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Paul Béranger, Barcelonnette
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER